خبرهای سایت

ثبت نام نیم سال اول 98 دانشجویان دکتری

 
 
عکس مدیر سامانه آموزش دانشکده کارآفريني
ثبت نام نیم سال اول 98 دانشجویان دکتری
از مدیر سامانه آموزش دانشکده کارآفريني در سه‌شنبه، 5 شهریور 1398، 1:42 عصر
 

به اطلاع دانشجویان محترم مقطع دکتری می‌رساند

1-    دانشجویان ورودی سال 92 فقط تا 31 شهریور مهلت دفاع دارند. چنانچه دانشجویی در این مهلت دفاع نکند محروم از تحصیل شده و برای درخواست ادامه تحصیل باید حداکثر تا 20 شهریور فرم تمدید سنوات و مقاله مستخرج از رساله خود را در پیشخوان خدمت سامانه جامع اموزش بارگذاری کرده و درخواست تمدید سنوات دهد. بررسی تمدید سنوات این دسته از دانشجویان در کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه انجام خواهد شد. جهت ارسال درخواست به دانشگاه ،ارائه اصل فرم تمدید سنوات به اداره آموزش الزامی است.

2-    دانشجویان ورودی سال 93  برای درخواست تمدید سنوات باید حداکثر تا 20 شهریور  فرم تمدید سنوات ، مقاله مستخرج از رساله خود را به  اداره آموزش ارائه دهند. (سمینار سه فصل رساله و ارائه  گزارش پیشترفت رساله در گروه آموزشی باید انجام شده باشد).

3-    دانشجویان ورودی سال 94 برای ثبت نام نیم سال نهم تحصیل باید حداکثر تا 20 شهریور فرم تمدید سنوات و مقاله ثبت شده خود را به اداره آموزش ارائه دهند (سمینار سه فصل رساله و ارائه  گزارش پیشترفت رساله در گروه آموزشی باید انجام شده باشد).

4-    دانشجویان ورودی سال 95 برای ثبت نام نیم سال هفتم تحصیل باید تا 20 شهریور گزارش پیشرفت شش ماهه رساله خود را به اداره آموزش ارائه دهند.  

5-    دانشجویان ورودی سال 96 که آزمون جامع را با موفقیت گذرانده اند باید پروپوزال نهایی خود را تا 30 مهر در پیشخوان خدمت سامانه جامع اموزش بارگذاری و فرایند تصویب آن را طی کنند.

لازم به ذکر است با توجه به شروع نیم سال تحصیلی از 30 شهریور این زمان تمدید نخواهد شد.