خبرهای سایت

نکات قابل توجه جهت شرکت در امتحانات

 
 
Picture of مدیر سامانه آموزش دانشکده کارآفريني
نکات قابل توجه جهت شرکت در امتحانات
 

ضمن آرزوي موفقيت شما در امتحانات پايان نيمسال اول 97-96 ، خواهشمند است به نكات ذيل توجه نماييد:

1-  جهت شرکت در امتحان همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه از مسیر ذیل اقدام فرمایید: 

  •   برای دریافت کارت ؛  از منوی گزارشهای آموزش -  دانشجو -  اطلاعات ثبت نام و امتحان -  برنامه امتحان پایان ترم دانشجو (گزارش 428)
  • درصوت بروز هرگونه مشکل در مشاهده و چاپ کارت،‌ به خطای سامانه توجه فرمایید.
  • *دانشجویان شاهد و ایثارگر برای دریافت کارت به کارشناس مربوطه مراجعه نمایند.
    • *دانشجویانی كه تعهدات مالی و آموزشی خود را انجام نداده‌اند مجاز به دریافت كارت ورود به جلسه نیستند. بدون دردست داشتن این برگه، ورود به جلسه امتحان، امكان‌پذیر نیست. و مراقب باید حتما برگه حضور و غیاب شما را امضا نماید.

2-   در اختیارداشتن گوشی تلفن همراه و سایر وسایل ارتباطی و هر نوع نوشته مانند كتاب، جزوه و یادداشت به هیچ وجه مجاز نیست. در صورت مشاهده موارد تخلف مراتب به کمیته انظباطی دانشگاه ارسال و در پرونده دانشجو ثبت و موجب اخذ نمره 25/0 می شود. در صورتی كه بر اساس نظر استاد درس، در آزمونی به ماشین حساب نیاز باشد، استفاده از آنها با هماهنگی مسئولان آزمون، بلامانع می‌باشد. استفاده از تلفن همراه ،  تبلت و ...   به جاي ماشين حساب ممنوع است. خواهشمند است حتما ماشين حساب با خود داشته باشيد.

3-  در آزمون های جزوه باز صرفا استفاده از کتاب و جزوه پرینت گرفته شده مجاز می باشد، استفاده از منابع یکدیگر توسط دانشجویان ، لپ تاپ، تبلت، موبایل و هرگونه وسایل ارتباطی ممنوع می باشد. خواهشمند است در آزمون های جزوه باز مد نظر قرار دهید.

4-   درب سالن امتحان، راس ساعت اعلام‌شده بسته خواهد شد. بنابر این دانشجو باید قبل از شروع آزمون در جلسه حاضر و در صندلی خود قرار گرفته باشد. . در صورت  تاخير ، آموزش دانشكده تعهدي براي گرفتن آزمون ندارد.

5-   محل استقرار شما در جلسه امتحان مشخص شده و قبل از برگزاري هر آزمون در تابلو اعلانات اعلام خواهد شد. خواهشمند است حتما در كلاسي كه براي شما در نظر گرفته شده است مستقر شويد . در غير اين صورت حضور و غياب شما با مشكل مواجه خواهد شد.

6-   ثبت حضور و غياب دانشجو در جلسه امتحان توسط مراقب الزامي است . قبل از ترک جلسه امتحان از ثبت حضور خود اطمینان یابید.

7-    در صورتي كه به دليل بيماري موفق به حضور در جلسه امتحان نشديد ، درخواست حذف پزشکی خود را از طریق منوی پیشخوان سامانه جامع آموزش تکمیل نموده و اصل مدارك خود را تا 48 ساعت بعد به آموزش تحویل دهید . در صورت تایید کمیسیون پزشکی دانشگاه ، درس حذف می شود . در غیر این صورت نمره صفر در کارنامه درج می شود.

8-   دانشجو موظف است تا نيم ساعت اول در جلسه امتحان حضور داشته باشد.

9-   با توجه به کمبود فضای فیزیکی در دانشکده ، جهت رفاه حال دانشجویان هنگام برگزاری آزمون ها  ، خواهشمند است صرفا 15 دقیقه قبل از آزمون در دانشکده حضور داشته باشید و پس از امتحان بلافاصله دانشکده را ترک نمایید.

محل آزمون : دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران – خیابان کارگر شمالی – نبش خیابان فرشی مقدم ( شانزدهم)

از اين كه به نكات فوق توجه مي نماييد بي نهايت سپاسگزاريم .